O mnie

Nieruchomości to moja pasja! Wzięło się od tego że, zawsze lubiłem nadawać starym rzeczom nowego blasku. Dzisiaj pomagam osobom które chcą odzyskać ten blask w swoich nieruchomościach, dzięki czemu mogą zarabiać pasywnie budując swoją wolność i stabilizację finansową. Jestem szczęśliwy, gdy mogę pomóc komuś, kto mierzy się z obowiązkami i problemami jakie niosą ze sobą mieszkania na wynajem.

Dlatego specjalizuję się w podnajmie długoterminowym na terenie Kielc. Dodatkowo zarządzam nieruchomościami osób, które nie mają na to czasu lub po prostu mieszkają za daleko. Dzisiaj nie buduję już swojej marki na rynku, robią to za mnie moi klienci, którzy zawsze wracają i polecają moje usługi.

Jeżeli zaczynasz swoją przygodę z nieruchomościami to świetnie trafiłeś! Prowadzę kielecki oddział Stowarzyszenia Mieszkanicznik, gdzie regularnie raz w miesiącu spotykamy się w hotelu DAL i rozmawiamy na temat nieruchomości. Rozwiązujemy bieżące problemy wynajmujących oraz współpracujemy z inwestorami/praktykami rynku nieruchomości. Mamy swoich mentorów, którzy każdemu pomogą rozwiązać problem związany z nieruchomościami.